Зробити пожертву
Укр / Eng
09.06.16

БФ «Право на захист» підписав меморандум про спільну діяльність щодо надання безоплатної правової допомоги ВПО з Регіональний центром та центрами надання  безоплатної вторинної правової допомоги у Дніпропетровської області.

Співробітники проекту «Адвокація та правова допомога внутрішньо переміщеним особам», який реалізується БФ «Право на захист» за підтримки Агентства ООН у справах біженців (UNHCR), Координатор Служби правової допомоги Юлія Трало, керівник Дніпропетровського офісу Сергій Чаговець та юрисконсульт Олексій Капінус представили присутнім проект та зазначили, що його метою є  захист внутрішньо переміщених осіб (ВПО) шляхом надання правової допомоги, матеріальної підтримки найбільш вразливим категоріям ВПО, та сприяння законодавчим та політичним змінам для вдосконалення державної політики для захисту ВПО.

На заході були присутні керівники Регіональних та місцевих центрів:

Людмила Яцуба, директор Регіонального центру з надання БВПД у Дніпропетровській області

Ліна Сергієва, Перший дніпропетровський місцевий центр

Віталій Оліфер, виконуючий обов’язки директора Другого дніпропетровського місцевого центру

Андрій Прокопенко, Третій дніпропетровський місцевий центр

Олександр Юрчук, Перший криворізький місцевий центр

Микола Касьян, Другий криворізький місцевий центр

Оксана Косоног, Павлоградський місцевий центр

Сергій Лисак, Дніпродзержинський місцевий центр

Володимир Федоров, Нікопольський місцевий центр

Участники заходу домовилися про спільну координацію зусиль задля досягнення високих результатів роботи в системи надання  безоплатної вторинної правової допомоги ВПО у Дніпропетровської області .

Нагадаємо, станом на червень 2016 року у Дніпропетровській області діє 9 центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги.[/vc_column_text]

[/vc_column_text]