Зробити пожертву
Укр / Eng
08.08.17

79-річний Володимир Михайлович* живе в Авдіївці, що знаходиться в межах 15 км від лінії розмежування. Взимку 2015 року під час обстрілів отримав контузію, внаслідок якої він втратив слух майже на 50%. Будинок, в якому мешкає чоловік, постраждав під час бойових дій, в квартирі були вибиті вікна. Але вікна він вже самостійно відремонтував, а от купівлю слухового апарату Володимир Михайлович не міг собі дозволити, адже увесь його дохід – це пенсія 1340 гривень.

Монітор Маріупольського офісу БФ «Право на захист» Марина Кравчина передала чоловікові слуховий апарат, який так був йому необхідний.

Через деякий час співробітниця фонду знову зустрілася із Володимиром Михайловичем, щоб дізнатися, як у нього справи.

«Тепер я нормально спілкуюся з друзями, родичами та сусідами. Відчуваю себе повноцінною людиною» – розповів Володимир Михайлович.

Допомога надана в рамках проекту «Адвокація та правова допомога ВПО», що реалізується БФ «Право на захист» за підтримки Агентства ООН у справах біженців (UNHCR).

Допомога надається найбільш вразливим ВПО та особам, постраждалим від конфлікту, виявленим співробітниками Проекту під час моніторингу.

*Ім’я змінено.