Зробити пожертву
Укр / Eng
28.07.17

Ірині* 52 роки, її батьку Матвію Івановичу*, інваліду І групи, – 72. Вони перемістилися із Луганської області до Харківської ще у 2014-му році. З тих пір винаймають невеличкий будинок з однією кімнатою, в якій і сплять, і готують їжу.

Матвій Іванович паралізований ще з 2007-го року. Майже весь час він лежить у ліжку. Самостійно підійматися він не може, а Ірині дуже складно підіймати батька. Через це на тілі Матвія Івановича з’явились пролежні.

Родина живе на пенсію та адресну допомогу, яку отримує Матвій Іванович, це близько 6 тис. гривень, яких ледве вистачає на ліки, їжу та оренду. Ірина не може влаштуватися на роботу, бо не має на кого залишити батька.

27 липня співробітники БФ «Право на захист» навідалися до цієї родини та передали протипролежневий матрац з компресором, а також спеціальний приліжковий столик. Сподіваємося, що ці речі допоможуть боротися із пролежнями та полегшать Ірині важку роботу по догляду за батьком.

Допомога надана в рамках проекту «Адвокація та правова допомога ВПО», що реалізується БФ «Право на захист» за підтримки Агентства ООН у справах біженців (UNHCR).

Допомога надається найбільш вразливим ВПО та особам, постраждалим від конфлікту, виявленим співробітниками Проекту під час моніторингу.

*Ім’я переселенців змінено