Зробити пожертву
Укр / Eng
11.01.18

одина Н. мешкає у місті Мар’їнка, яке розташоване усього за 15 км від лінії розмежування. Під час обстрілів будинок, у якому мешкали батьки з трьома дітьми, було пошкоджено. І хоча частково стіни та вікна вдалося відремонтувати, родина змушена була переїхати до родичів.

До початку збройного конфлікту батько здійснював підприємницьку діяльність, яку довелося закрити через складні обставини у місті та відсутності попиту на послуги . Зараз чоловік намагається працювати на різних роботах, але грошей на всю родину не вистачає.

Основна частина витрат родини – це забезпечення необхідного лікування молодшої доньки, у якої відсутні 90% слуху. Зараз Маринка* носить звичайний слуховий апарат та потребує прилад для його сушки, оскільки апарат виходить з ладу, якщо у нього потрапляє волога, через спеку або за інших умов.

Співробітники Маріупольського офісу  БФ «Право на захист» відвідали родину й передали дівчинці прилад для сушки слухового апарату, який має значно продовжити термін його експлуатації та якість роботи. До того ж під час сушки слуховий апарат проходить ще й бактерицидну обробку. Отже дівчинка, яка має слабкий імунітет, стала менше хворіти.

Нещодавно співробітники БФ «Право на захист» знову відвідали родину і дізналися, що тепер Маринка відвідує лікувальні процедури та курси у спеціалізованому інтернаті у м. Маріуполь.

Двоє інших дітей, яким було передано комфортне взуття, залюбки ходять до школи. Їм дуже подобається навчатися. Вже сьогодні вони мріють про те, ким стануть у дорослому житті.

Тепер у родині значно покращився моральний стан. Батьки отримали надію на те, що зможуть подолати тимчасові труднощі. Вони стали приділяти більше увагу дітям і все частіше у будинку можна почути дитячий сміх.

Допомога надана в рамках проекту «Адвокація, захист та правова допомога ВПО», що реалізується БФ «Право на захист» за підтримки Агентства ООН у справах біженців (UNHCR).
Допомога надається найбільш вразливим ВПО та особам, постраждалим від конфлікту, виявленим співробітниками Проекту під час моніторингу.

*Ім’я змінено[boc_img_gallery columns=”2″ fixed_size=”yes” img_hover_effect=”2″ image_ids=”5809,5806″]