Зробити пожертву
Укр / Eng
01.11.17

Кажуть, що здоров’я не купиш за гроші. І це дійсно так, але за гроші можливо пройти обслідування, яке допоможе визначити хворобу, а потім – придбати ліки аби якнайскоріше одужати.

Відвідуючи селище Старогнатівка, що розташоване у сірій зоні, співробітники Маріупольського офісу БФ «Право на захист» познайомилися з місцевою мешканкою Мариною Степанівною* та дізналися, що жінка дуже хвора й потребує термінового обстеження та консультації лікаря.

Марина Степанівна разом із сином, який є інвалідом з дитинства, мешкає у власному будинку, що був частково пошкоджений під час обстрілів. Нещодавно жінка почала помічати, що її пам’ять стає дедалі гіршою та іноді вона вже не може згадати, здавалося б, елементарні речі. До того ж на всьому тілі жінки з’явилися невеликі пухлини. Марина Степанівна отримала направлення на медичне обстеження, але коштів на придбання квитка до Маріуполя та  оплату обстеження вона не має.

Завдяки БФ «Право на захист» жінка отримала можливість пройти необхідні обстеження МРТ та отримати консультацію лікаря-онколога. Ми щиро сподіваємося, що проведене обстеження допоможе лікарям підібрати для жінки ефективне лікування.

 

Допомога надана в рамках проекту «Адвокація та правова допомога ВПО», що реалізується БФ «Право на захист» за підтримки Агентства ООН у справах біженців (UNHCR).

Допомога надається найбільш вразливим ВПО та особам, постраждалим від конфлікту, виявленим співробітниками Проекту під час моніторингу.

*Ім’я змінено.