Зробити пожертву
Укр / Eng
07.07.17

Співробітниці БФ «Право на захист» Сніжана Лукашова та Тетяна Воробйова познайомилися з Іриною* та її родиною на під час виїзду у Волноваський район Донецької області.

Ірина – мати-одиначка, разом із мамою та 6-річною донечкою вона живе у Новотроїцькому – біля лінії розмежування.

Нещодавно на заняттях дівчина втратила свідомість, впала і сильно вдарилася обличчям. Приступи епілепсії почалися в неї ще після пологів, часто вони супроводжуються провалами у пам’яті.

Дівчина зверталася до лікарні у м. Волноваха, там її направили на додаткові обстеження – МРТ та ЕЕГ – які коштують близько 1200 грн. Але в Ірини не було таких грошей: вона отримує лише допомогу як одинока мати та невелику стипендію, а її мама працює санітаркою у лікарні, тож дохід у родини невеликий.

В той же час дівчина потребувала негайного обстеження оскільки стан її здоров’я з кожним днем погіршується.

Завдяки БФ «Право на захист» дівчина отримала можливість пройти необхідні обстеження. Маючи результати МРТ та ЕЕГ Ірина зможе оформити інвалідність та належні виплати і у подальшому знайти роботу в залежності від групи інвалідності. Також Ірині були передані халат, ковдра, рушник та постільна білизна, які знадобляться їй у лікарні.

Допомога надана у рамках проекту «Адвокація та правова допомога ВПО», що реалізується БФ «Право на захист» за підтримки Агентства ООН у справах біженців (UNHCR).

Допомога надається найбільш вразливим ВПО та особам, постраждалим від конфлікту, виявленим співробітниками Проекту під час моніторингу.

* Ім’я жінки будо змінене із міркувань безпеки