Зробити пожертву
Укр / Eng
05.02.18

«Здоров’я за гроші не купиш» – так говорить народна істина. Проте значних витрат потребують обстеження та лікування. Адже лише за гроші можливо пройти обстеження, яке допоможе визначити хворобу, а потім – придбати необхідні ліки, щоб одужати.

Ірина Миколаївна* перемістилася до міста Токмак із Макіївки. Тільки-но жінка почала обживатися на новому місці, як з’ясувалося, що вона дуже хвора й потребує постійного медикаментозного лікування, що не призначається лікарями без проходження дорогих обстежень, які  Ірина Миколаївна не могла собі дозволити, адже не отримує адресну допомогу та має невелику пенсію.  Тож жінка вимушена була відмовитися від лікування.

Завдяки допомозі, яку передали співробітники Запорізького офісу БФ «Право на захист», ВПО пройшла медичні обстеження. Незабаром, спираючись на проведену діагностику, лікарі змогли призначити необхідне лікування.

Минулого тижня ми знову навідалися до Ірини Миколаївни. Наразі жінка стверджує, що після того, як стратегія лікування була скорегована, вона стала почуватися значно краще і тепер перебуває на шляху до одужання.

Допомога надана в рамках проекту «Адвокація, захист та правова допомога ВПО», що реалізується БФ «Право на захист» за підтримки Агентства ООН у справах біженців (UNHCR).

Допомога надається найбільш вразливим ВПО та особам, постраждалим від конфлікту, виявленим співробітниками Проекту під час моніторингу.

*Ім’я змінене