Зробити пожертву
Укр / Eng
20.11.17

Співробітники Маріупольського офісу БФ «Право на захист» відвідали родину, яка не зважаючи на усі труднощі, продовжує боротися за здоров’я і щасливе майбутнє своїх дітей.
Олена* та двоє синів мешкають у місці компактного проживання у смт. Донське Волноваського району. У МКП далеко не найкращі умови для проживання родини. Але родина щаслива, адже вони живуть разом на мирній території та піклуються один про одного.
Загальний дохід родини складає близько 2500 грн., що є навіть менше офіційного прожиткового мінімуму. З них 700 грн. витрачається на оренду кімнати. Хлочики ходять до школи. Мати влаштувалася на курси програмістів, щоб у перспективі знайти роботу та мати можливість забезпечувати родину.
Майже два роки Тарасик*, наймолодший у родині, страждав від головного болю. Він фактично жив на знеболювальних препаратах. Дитині необхідно було пройти дороге обстеження МРТ та УЗД. Без цього лікарі не могли призначити лікування. На таке обстеження грошей у родині просто не вистачало.
Завдяки співробітникам Маріупольського офісу БФ «Право на захист» Тарас зміг пройти необхідно обстеження. Спираючись на проведену діагностику, лікарі змогли призначити необхідне лікування.
Нещодавно ми знову навідалися до родини хлопчика. Він вже почуває себе набагато краще – головні болі припинилися, щоденний прийом знеболюючих засобів більше не потрібен. Хлопчик відвідує школу та робить успіхи у навчанні. Ми усі бажаємо Тарасику якнайшвидшого одужання та гарних оцінок у школі!

Допомога надана в рамках проекту «Адвокація та правова допомога ВПО», що реалізується БФ «Право на захист» за підтримки Агентства ООН у справах біженців (UNHCR).

Допомога надається найбільш вразливим ВПО та особам, постраждалим від конфлікту, виявленим співробітниками Проекту під час моніторингу.

*Ім’я змінено.