Зробити пожертву
Укр / Eng
02.03.17

У невеликому містечку Авдіївка, про яке протягом місяця пишуть усі ЗМІ і яке не сходить з екранів телебачення, співробітники Слов’янського офісу БФ  «Право на захист» юрист Наталія Аляб’єва та монітор  Євген Кравчук провели безоплатні правові консультації.

Не дивно, що здебільшого питаня, з якими зверталися мешканці, стосувалися компенсації за житло, зруйноване внаслідок артилерійських обстрілів.

«Дуже багато будівель у місті або зовсім зруйновані, або потребують  відновлення, – розповідає Наталія Аляб’єва. – Кожному, хто звернувся за консультацією, ми рекомендували надати необхідний перелік документів для подачі позову до суду за зруйноване житло, складали заяви до цивільно-військової адміністрації (ЦВА) м. Авдіївка щодо видачі актів зруйнованого житла».

Співробітники Слов’янського офісу БФ  «Право на захист» підкреслили, що для мешканців Авдіївки залишаються  актуальними питання перерахунку заборгованості за послуги газопостачання з урахуванням тимчасової відсутності, оскільки багато людей з початку АТО не проживали у своїх домівках, бо виїжджали до інших місць.

Мешканці Авдііївки підписали колективне звернення до Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Лутковської В.В., з проханням направити подання до ПАТ «Донецькоблгаз» та безпосередньо до Авдіївської дільниці Костянтинівського УГГ ПАТ «Донецькоблгаз» вжити відповідних заходів щодо усунення виявлених порушень прав і свобод людини і громадянина: проведення перевірки діяльності з питання здійснення перерахунку за послуги газопостачання у період тимчасової відсутності у житлі громадян.[boc_img_gallery fixed_size=”yes” img_hover_effect=”2″ image_ids=”4523,4545,4546″]