Зробити пожертву
Укр / Eng
09.06.16

Співробітники Маріупільського офісу проекту «Адвокація та правова допомога внутрішньо переміщеним особам», який реалізується БФ «Право на захист» за підтримки Агентства ООН у справах біженців (UNHCR), монітори Ольга Невідома та Віта Кулініч провели серію юридичних консультацій з ВПО у містах Курахове та Вугледар.

Переселенці отримали відповіді на найбільш актуальні питання, що стосуються не проставлення штампів на довідках ВПО, отримання спадщини на неконтрольованій Урядом України території, справ щодо земельних паїв, отримання свідоцтва про народження та ін.

Юридичні консультації були проведені спільно з Олегом Батюком, адвокатом та директором Центру надання безкоштовної правової допомоги, у рамках діючого Меморандуму про співпрацю.

За словами Володимира Олексенко, керівника Маріупольського офісу проекту, зустрічі з ВПО задля надання безкоштовних юридичних консультацій є регулярними та проводяться навіть у найвіддаленіших куточках на півдні Донецької області, щоб усі переселенці, яким потрібна юридична допомога, мали змогу її отримати.

[boc_img_gallery fixed_size=”yes” img_hover_effect=”2″ image_ids=”3450,3449,3448″]