Зробити пожертву
Укр / Eng
29.04.16

Інформація про великі черги пенсіонерів-ВПО у маріупольських відділеннях Ощадбанку не відповідає дійсності.

Вчора деякі ЗМІ розповсюдили інформацію про те, що у відділеннях Ощадбанку Маріуполя пенсіонери-переселенці годинами стоять у черзі, щоб відкрити пенсійні рахунки у зв’язку із переведенням із 1-го липня пенсійних виплат та виплат соціальної допомоги виключно до цієї установи.

БФ «Право на захист» заявляє, що наразі немає ніяких проблем із чергами при відкритті пенсійних рахунків у відділеннях Ощадбанку м. Маріуполь.

За свідченнями моніторів БФ «Право на захист», які оперативно відреагували на зазначені новини та відвідали центральні відділення банку, працівники цієї фінустанови формують чергу максимально оптимально завдяки обов’язковому попередньому запису через гарячу лінію. Стихійна черга формується лише з числа тих ВПО, які хочуть отримати карту негайно. В основному, це переселенці, які відвідали в цей день Пенсійні фонди, дізналися про необхідність отримання карт і хочуть вирішити питання в цей же день, бо з приїжджають окупованої території лише на один день саме для вирішення таких.

Станом на 9:30-10:00 ранку 29 квітня, у трьох центральних відділеннях Ощадбанку Маріуполя черг немає. Закликаємо не піддаватись на провокації та не поширювати панічні настрої.