Зробити пожертву
Укр / Eng
16.03.17

Через потужні обстріли 8 та 9 березня у селищі Зайцеве (Бахмутка) 15 будинків на двох вулицях отримали пошкодження різного ступеня, зазначають співробітники Слов’янського офісу БФ «Право на захист».

Так, на вул. Рибалка один будинок зруйнований, а  ще один значно пошкоджений. На вул. Базановій пошкоджено 13 будинків: дахи, вікна, стелі, господарські будівлі. Три будинки господарі залишили, а в десяти будинках люди продовжуть жити, незважаючи на руйнування.

В результаті обстрілу мирні жителі не постраждали.

«Люди втратили майно і відбудувати зруйновані будинки їм буде не так просто, особливо, пенсіонерам, – розказує Єлізавета Гончарова, монітор Слов’янського офісу БФ «Право на захист». – Ми спілкувалися з багатьма місцевими жителями, але особисто мене вразила історія двох родин, які тримали корів. Власне кажучи, пенсіонери жили завдяки цим коровам, бо не тільки сами вживали молоко, але й продавали його односельчанам. Але через постійні обстріли родини були змушені продати худобу на м’ясо. Вони боялися, що одного разу корови можуть загинути».

Нагадаємо, селище Зайцеве розділене на три окремі частини – центральна частина, Жованка і Бахмутка. Весь центр селища і частина Жованки – неконтрольована Урядом України територія, решта території – КУУТ.[boc_img_gallery columns=”4″ fixed_size=”yes” img_hover_effect=”2″ image_ids=”4561,4581,4582,4583″]