Зробити пожертву
Укр / Eng
16.03.20

Чим загрожує затоплення шахт на Донбасі?
За результатами супутникового моніторингу в результаті підтоплення шахт територія Донецька вже просіла в середньому на 25 сантиметрів. Загроза можливої техногенної катастрофи охоплює практично всю територію, на якій коли-небудь вівся видобуток вугілля. Наслідки цього можуть торкнутися навіть території країн Європейського Союзу.

Ми продовжуємо піднімати тему екологічних проблем на Донбасі, які виникли в результаті бойових дій. Як не допустити масштабних наслідків, і хто має взяти ситуацію під контроль?
Наш правовий аналітик, Анастасия Бондаренко, дає відповіді на ці запитання в ефірі UA: Українське радіо “Голос Донбасу”. Слухаємо разом!

Анастасія Бондаренко: про затоплення шахт на Донбасі і наслідки

Чим загрожує затоплення шахт на Донбасі?За результатами супутникового моніторингу в результаті підтоплення шахт територія Донецька вже просіла в середньому на 25 сантиметрів. Загроза можливої техногенної катастрофи охоплює практично всю територію, на якій коли-небудь вівся видобуток вугілля. Наслідки цього можуть торкнутися навіть території країн Європейського Союзу.Ми продовжуємо піднімати тему екологічних проблем на Донбасі, які виникли в результаті бойових дій. Як не допустити масштабних наслідків, і хто має взяти ситуацію під контроль?Наш правовий аналітик, Анастасия Бондаренко, дає відповіді на ці запитання в ефірі UA: Українське радіо "Голос Донбасу". Слухаємо разом!Дане аудіо підготовлено в рамках роботи 3Р Консорціуму за фінансової підтримки Європейської комісії в рамках цивільного захисту та гуманітарної допомоги Європейського союзу (EU Civil Protection & Humanitarian Aid – ECHO).

Опубліковано Право на захист Четвер, 12 березня 2020 р.

Дане аудіо підготовлено в рамках роботи 3Р Консорціуму за фінансової підтримки Європейської комісії в рамках цивільного захисту та гуманітарної допомоги Європейського союзу (EU Civil Protection & Humanitarian Aid – ECHO).