Зробити пожертву
Укр / Eng
31.03.21

Експерти Коаліції організацій, які опікуються питаннями захисту прав і свобод постраждалих від збройного конфлікту осіб, підготували свій аналіз законопроєктів, що перебувають на розгляді Верховної Ради України. 

Збройна агресія Російської Федерації проти України триває понад 7 років. Реагуючи на виклики гібридної війни, законодавче поле України потребує змін. Досі залишилося багато питань, що потребують врегулювання. Проаналізувавши законопроєкти, які перебувають на розгляді Верховної Ради України, ми підготували Дорожню карту законопроєктів, що стосуються захисту прав постраждалих унаслідок збройного конфлікту в України під час роботи П’ятої сесії Верховної ради України ІХ скликання.

Аналіз законопроєктів НУО Дорожня карта

Дорожня карта – це «світлофор», де частина законопроєктів перебуває в «зеленій зоні», тобто вони повністю підтримуються представниками Коаліції і ми виступаємо за найскоріше їхнє прийняття. Частина – в «жовтій зоні» – коли законопроєкти пропонують врегулювати важливі питання та потребують доопрацювання. А також є «червона зона» – ті проєкти Законів, які несуть значні ризики і, на думку експертів, повинні бути відхилені профільними комітетами та/або народними депутатами у сесійній залі.

Ознайомитись із Дорожньою картою можна за посиланням

Читайте також: