Зробити пожертву
Укр / Eng
13.07.17

4-5 серпня у м. Київ відбудеться дводенний тренінг «Інновації в діяльності неурядових організацій».

До участі запрошуються представники неурядових організацій, які:

  • працюють з внутрішньо переміщеним особам;
  • працюють та знаходяться в одній з областей: Запорізька, Дніпропетровська, Харківська, Донецька, Луганська (підконтрольні Українському Уряду території);
  • є юридично зареєстрованими організаціями,

а також зацікавлені у розвитку громадської організації, яку представляють, готові використовувати отримані знання та здобуті навички у подальшій роботі.

Організації ознайомляться з новітніми інструментами побудови роботи в організації, перевірять свої ідеї та гіпотези щодо цільових аудиторій, знайдуть варіанти інноваційних продуктів/послуг та багато всього іншого, що допоможе по-новому використовувати ресурси організації для кращих результатів.

Для участі у конкурсі необхідно заповнити анкету до 24:00 25.07.2017. Результати будуть повідомлені не пізніше 27.07.2017. Відбір учасників відбуватиметься на конкурсних засадах.

Більш детальна інформація щодо заходів буде надана учасникам, які пройдуть конкурсний відбір.

Участь у тренінгах безоплатна. Організатори забезпечують проживання та харчування учасників протягом тренінгу, а також відшкодовують транспортні витрати (автобус/потяг: вагон типу плацкарт чи купе/вагон Інтерсіті 2-го класу) за наявності оригіналів квитків та заздалегідь підготовленої ксерокопії зворотнього квитка.

У разі виникнення запитань, будь ласка, звертайтеся: [email protected]

Тренінги відбудуться у рамках проекту «Підвищення Спроможності Груп Внутрішньо Переміщених Осіб» у рамках статутної та проектної діяльності БФ «Право на Захист» за підтримки Національного фонду підтримки  демократії (NED).