Зробити пожертву
Укр / Eng

Коротко про БФ «Право на захист»

БФ «Право на захист» – українська благодійна організація, діяльність якої спрямована на захист і дотримання прав людини вразливих груп населення: біженців, вимушених переселенців, осіб без громадянства та осіб під ризиком без громадянства і без документів.

Докладна інформація про діяльність БФ «Право на захист», надана на веб-сайті https://archive.r2p.org.ua.

1. Потреби

БФ «Право на захист» запрошує подати пропозицію на укладення договору щодо страхування від нещасного випадку представників та співробітників БФ «Право на захист».

Застраховані особи: співробітники та партнери-контрагенти (законтрактовані СПД) Фонду, зайняті як соціальні працівники, юристи, адвокати, водії, які здійснюють виїзди у райони Донецької та Луганської областей під контролем України, в тому числі у населенні пункти поблизу лінії розмежування та пункти пропуску (КПВВ) на лінії розмежування, з метою моніторингу ситуації з дотримання прав громадян, надання консультацій з захисту прав, надання консультацій з соціальних питань.

Кількість застрахованих. – 50 осіб з можливістю додавання осіб на неповний рік.

ВАЖЛИВО: дія страхового покриття згідно договору має включати усі території під контролем України, в тому числі населенні пункти поблизу лінії розмежування та на лінії розмежування

Оплата буде проводитися одноразовим платежем виключно за безготівковим розрахунком.

Строк дії договору до 31 грудня 2023 р.

2. Інформація про тендер

2.1 Подання тендерної пропозиції:

Тендерна пропозиція повинна надаватися на майданчику Zakupki.prom.ua.

Термін подання: 15.03.2023, 17:00 год. за східноєвропейським часом.

2.2 Пропозиція

Ваша пропозиція повинна містити:

1. Інформацію про Вашу компанію (в тому числі вказати кінцевого бенефіціара компанії), чисельність працівників, досвід роботи на ринку, відгуки клієнтів, рейтинг серед компаній страхування від нещасного випадку, показник страхових виплат до страхових зборів за 2020-2022 рр.;

2. Технічну пропозицію (Додаток A);

3. Фінансову пропозицію (Додаток В);

4. Проєкт (шаблон) договору. (Звертаємо Вашу увагу, що, у разі, якщо в договорі є посилання на внутрішні документи, довіреності, прикази та інші – їх потрібно буде також надати).

5. Ліцензію

6. Просимо обов’язково прописувати процедуру виключення/додавання/змін застрахованих осіб, а також коефіцієнти короткостроковості в залежності від строку страхування.

2.2.1 Зміст технічної пропозиції

Ваша технічна пропозиція повинна бути чіткою відповіддю на запитання в Додатку А.

В разі, якщо виникли будь-які невідповідності, вони повинні бути зазначені окремим пунктом в графі «Коментарі».

2.2.2 Зміст фінансової пропозиції

Ваша фінансова пропозиція повинна подаватися згідно з Формою фінансової пропозиції (Додаток В). Ваша фінансова пропозиція в окремому електронному листі повинна містити цінову пропозицію в одній валюті – гривня.

Просимо зберігати чинність своєї пропозиції протягом 30 днів, починаючи з дати закінчення прийняття тендерних пропозицій. БФ «Право на захист» зробить усе можливе для вибору компанії за цей період. Цінова модель, наведена у пропозиції постачальника залишатиметься чинною протягом всього строку дії договору.

2.3 Оцінка тендерних пропозицій

Найбільш оптимальна за ціною пропозиція, яка буде відповідати всім технічним характеристикам відповідно до Додатку А, буде рекомендована для укладення Договору.

2.4 Запитання

Усі запитання щодо Участі у даній закупівлі просимо надсилати електронною поштою на [email protected] та за телефоном +380959130805  до 15:00 год 14.03.2023 р.

Про результати тендеру буде повідомлено переможця, а також розміщено інформацію на сайті Фонду https://archive.r2p.org.ua/uk/news/

БФ «Право на захист» може на власний розгляд продовжити термін подання тендерних пропозицій, повідомивши про це можливих учасників тендеру одночасно. Продовження терміну може супроводжувати внесення змін у документи про запрошення до участі у тендері, підготовлені БФ «Право на захист» за його власною ініціативою чи у відповідь на запитання, надіслані можливим постачальником.

Договір буде укладений з учасником, пропозиція якого вважатиметься такою, що найбільш відповідає потребам, а також принципам економії та ефективності й найкращого співвідношення ціни і якості.

Дякуємо за співпрацю!

З повагою,
Президент
Галкін О.Ю