Зробити пожертву
Укр / Eng

1. Вимоги

Благодійний фонд «Право на захист» запрошує кваліфікованих виконавців до участі в конкурсі на регулярну організацію заходів, що можуть включати: проживання, харчування, оренду конференц-зал, технічне облаштування та супровід, забезпечення послуг перекладу та інших.

Місце організації: по всій Україні.

2. Інформація про тендер

2.1. документи запиту:

Наступні додатки є невід’ємною частиною цього тендеру:

  • Запит,
  • Додаток A: Інформація про учасника і документи,

2.2. Підтвердження отримання

Будемо вдячні за ваш лист-підтвердження отримання цього запиту, якщо ви направите його на електронну пошту [email protected] із зазначенням наступного:

  • Ваше підтвердження отримання цього запиту,
  • Повідомлення про намір або відсутність наміру подати тендерну пропозицію.

2.3. Запит на роз’яснення

Учасникам тендеру пропонується надіслати свої запити, якщо потрібні будь-які роз’яснення щодо цього запиту, на електронною поштою на [email protected]

2.4. Пропозиція

Усі пропозиції повинні бути підготовлені українською мовою та з використанням лише Додатків, наданих як частина цього запиту. Тендерні пропозиції, подані в інших форматах, до розгляду не приймаються.

Пропозиція учасника має складатися з наступного:

  • Інформація про учасника і документи (заповнений Додаток А),
  • Форма фінансової пропозиції (заповнений Додаток В),
  • Документи, вказані в додатку А.

2.4.1 Інформація про учасника і документи (заповнений Додаток А і додані файли)

Додаток не повинен містити жодної цінової інформації, пов’язаної з цим тендером. Не виконання такої вимоги може призвести до дискваліфікації.

Кожна пропозиція оцінюватиметься на основі критеріїв «відповідає/не відповідає»,
«надано/не надано» щодо виконання попередніх умов, зазначених у додатку А.

2.4.2. Форма фінансової пропозиції (додаток В)

Фінансова пропозиція повинна бути подана у вигляді заповненого Додатку B. Пропозиції подаються в розмірі комісії виконавця – у вигляді відсотку від вартості заходів, які будуть замовлятися. Даний відсоток має включати всі податки та зборі.

Умови оплати — повна післяплата.

Прохання до учасника тендеру залишити свою пропозицію дійсною протягом 10 робочих днів після кінцевого терміну подання.

2.5. Оцінка тендерної пропозиції

Оцінювання проводитиметься у 2 етапи:

1. Технічна складова буде оцінюватися на основі надання оцінки – «Відповідає» або «Не відповідає» умовам виходячи з відповідей на запитання та наявність документів, що запрошуються в додатку А. Перевірка поданої технічної пропозиції проводиться комітетом з технічної оцінки з подальшою відміткою «Пройшов» або «Не пройшов».

2. Аналіз фінансової складової буде проводитися лише для тих учасників, які пройдуть технічну оцінку. На цьому етапі буде обрано учасника, який надасть пропозицію з найменшим відсотком комісії.

*Просимо звернути увагу, що пропозиції, надані не за процедурою, описаною в запиті, не розглядатимуться.

2.6. Подання заявок

Тендерні пропозиції повинні бути подані електронною поштою з усіма вкладеннями, (Додаток А, та супутні документи – в першому листі, Додаток В – у другому листі) у форматі скан-копій з підписом і печаткою та у форматі Excel.

ВАЖЛИВО: Технічну (додаток А) та Фінансову (додаток В) пропозиції необхідно надсилати двома окремими електронними листами:
перший лист (підписаний «Фінансова пропозиція до тендеру № Q3-T164-ITB»), що включає в себе тільки Додаток В у форматі скан-копії з підписом і печаткою та у форматі Excel;
другий лист (підписаний «Технічна пропозиція/Кваліфікаційні документи до тендеру № Q3-T164-ITB»), що включає в себе Додаток А в форматі скан-копії з підписом і печаткою, у форматі Excel та документи до нього.

Просимо надати вашу пропозицію до 28.08.2022 включно на адресу [email protected]

ВАЖЛИВО! Пропозиції приймаються виключно на електронну адресу [email protected] Пропозиції, направлені на іншу адресу вважаються не поданими до тендеру.

Розгляд та оцінка конкурсних заявок здійснюватиметься протягом 5 робочих днів після дати закінчення збору пропозицій. Про результати тендеру буде повідомлено окремо.

Дякуємо Вам за співробітництво!
З повагою,
Президент
Олександр Галкін