Зробити пожертву
Укр / Eng

1. Вимоги

Благодійний фонд «Право на захист» запрошує кваліфікованих постачальників для участі в конкурсі на одноразове постачання канцелярських товарів.

Місця доставки: розсилка по містам у кількості, що вказана в додатку В:
Львів: вул. Франка 9, Чернівці: вул. Щербанюка, буд. 5, Київ: вул. Г. Сковороди 21/16, блок В, Чернігів: вул. П’ятницька, 49, Дніпро: вул. Столярова, 5; Вінниця: вул. Магістратська (Першотравнева) вул. 156 а, офіс 202.

Термін доставки: учасник повинен вказати найкращий можливий термін доставки в технічній специфікації (Додаток А).

Умови оплати: безготівкова оплата на юридичну особу або Фізичну Особу Підприємця, часткова попередня оплата. Учасник повинен вказати відсоток попередньої оплати та терміни післяплати в технічній специфікації (Додаток А).

2. Інформація про тендер

2.1. документи запиту:

Наступні додатки є невід’ємною частиною цього тендеру:

2.2. Підтвердження отримання

Будемо вдячні за ваш лист-підтвердження отримання цього запиту, якщо ви направите його на електронну пошту [email protected] із зазначенням наступного:
• Ваше підтвердження отримання цього запиту,
• Повідомлення про намір або відсутність наміру подати тендерну пропозицію.

2.3. Запит на роз’яснення

Учасникам тендеру пропонується надіслати свої запити, якщо потрібні будь-які роз’яснення щодо цього запиту, на електронну пошту [email protected]

2.4. Пропозиція

Усі пропозиції повинні бути підготовлені українською мовою та з використанням лише Додатків, наданих як частина цього запиту. Тендерні пропозиції, подані в інших форматах, до розгляду не приймаються.

Пропозиція учасника має складатися з наступного:

  • Технічні умови (заповнений Додаток А) у форматі PDF та у форматі Excel,
  • Форма фінансової пропозиції (заповнений Додаток В) у форматі PDF та у форматі Excel,
  • Установчі документи вашої організації.

2.4.1 Технічна пропозиція:

Технічна пропозиція не повинна містити жодної цінової інформації. Невиконання такої вимоги може призвести до дискваліфікації.

Кожна технічна пропозиція оцінюватиметься на основі критеріїв «Відповідає/Не відповідає» умовам, зазначеним у додатку А.

2.4.2. Форма фінансової пропозиції

  • Фінансова пропозиція повинна бути подана у вигляді заповненого Додатку B. Пропозиції подаються в національній валюті – в гривнях, з урахуванням всіх податків та зборів.
  • Просимо учасників тендеру залишити свої пропозиції дійсними протягом 10 робочих днів після кінцевого терміну подання.

2.5. Оцінка тендерної пропозиції

Оцінювання проводитиметься у 3 етапи:

1. Правильно оформлена і надана пропозиція: буде оцінюватися на основі надання оцінки – «Відповідає» або «Не відповідає» умовам подання пропозицій (детально умови описані нижче).

2. Оцінка технічної документації (додаток А) проводиться комітетом з у відповідності до попередніх умов, що описані вище, з подальшою відміткою «Пройшов» або «Не пройшов». Лише пропозиції з відповіддю «Так» по всім пунктам, будуть допущені до подальшої оцінки.

3. Аналіз фінансової складової буде проводитися лише для тих учасників, які пройдуть технічну оцінку.

2.6. Подання заявок

Пропозиція повинна бути надана на офіційному бланку, який чітко ідентифікує вашу компанію (в шапці додатків вкажіть назву компанії, за можливості додайте логотип).

Тендерні пропозиції повинні бути подані на адресу [email protected] з усіма вкладеннями (Додаток А та установчі документи – в першому листі, Додаток B – в другому листі) у форматі PDF (з підписом і печаткою) та у форматі Excel.

ВАЖЛИВО: Технічну пропозицію (додаток А) з документами та Фінансову пропозицію (додаток В) необхідно надсилати двома окремими електронними листами.

Фінансову інформацію в технічній пропозиції не вказувати!

Тобто: перший лист (тема листа: Фінансова пропозиція до тендеру № Q2-T115-ITB), що включає в себе Додаток В;другий лист (тема листа: Технічна пропозиція до тендеру № Q2-T115-ITB), що включає в себе Додаток А та установчі документи.

ВАЖЛИВО: Пропозиції до тендеру приймаються виключно на електронну адресу [email protected] !

Дякуємо за співробітництво.

З повагою,

Президент
Олександр Галкін