Зробити пожертву
Укр / Eng

Благодійний фонд «Право на захист» запрошує кваліфікованих постачальників та/або виробників для участі в конкурсі на постачання та доставки гігієнічних наборів.

Місце доставки:Учаснику-переможцю буде запропоновано доставити гігієнічні набори на склади БФ «Право на Захист»:

1. м.Дніпро, вул. Каштанова 5, корпус 4К (1000 шт. (500 шт. розміру трусиків M/L і 500 шт. розміру L/ХL))

2. м. Чернівці, Головна вулиця, 246 В (1000 шт. (500 шт. розміру трусиків M/L і 500 шт. розміру L/ХL)))

3. м. Вінниця, вул. Ватутіна 143, м (1000 шт. (500 шт. розміру трусиків M/L і 500 шт. розміру L/ХL)))

Всього 3000 наборів.

Термін доставки: Термін кінцевого відвантаження (дата) – 28 липня 2023 року.

Переможець конкурсу повинен вказати можливий термін доставки в технічній специфікації (Додаток А).

Наступні додатки є невід’ємною частиною цього тендеру:

Запит
Додаток A: Технічні характеристики,
Додаток B: Форма фінансової пропозиції.
Додаток С: Кваліфікаційні документи .
Requirements (вимоги).

Ви можете завантажити усі необхідні шаблони документів на головній сторінці тендеру: https://zakupki.prom.ua/commercial/tenders/R-UA-2023-06-26-1000012-k

СФОРМОВАНІ НАБОРИ БУДУТЬ РОЗМІЩЕНІ У МІШЕЧКИ НАДАНІ ВІД БФ “Право на захист”, І ПОТІМ СФОРМОВАНІ НАБОРИ ПОТРІБНО РОЗМІСТИТИ В КОРОБКИ ДЛЯ ДОСТАВКИ ІЗ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯМ ЦІЛІСНОСТІ ТОВАРІВ. НАБОРИ МАЮТЬ БУТИ ВІДПРАВЛЕНІ НА СКЛАДИ ЗГІДНО ВИМОГ ПО КІЛЬКОСТІ. КОРОБКИ МАЮТЬ БУТИ СКЛАДЕНІ НА ПАЛЕТИ І МАРКОВАНІ. Деталі описані у файлі Вимоги.

Учасникам тендеру пропонується надіслати свої запитання, якщо потрібні будь-які роз’яснення щодо цього запиту, на електронною поштою на  [email protected].

Кінцевий термін для таких роз’яснень – 07.07.2023 до 17:00 за київським часом.

Пропозиція учасника має складатися з наступного:

  • Технічні умови (Додаток А),
  • Форма фінансової пропозиції (Додаток В),
  • Кваліфікаційні документи (та заповнений Додаток С),
  • Установчі документи вашої організації.

– Пропозиція повинна включати вартість доставки до складів БФ «Право на Захист». Вартість доставки учасник може вказати окремим рядком у формі фінансової пропозиції.

– Переможець повинен перевірити всі набори продуктів перед відправкою на склад ПнЗ.

– Усі гігієнічні набори, відхилені через невідповідність вимогам технічних специфікацій, повинні бути замінені постачальником без додаткових витрат для ПнЗ.

Технічні характеристики

Технічна пропозиція не повинна містити жодної цінової інформації, пов’язаної з цим тендером. Не виконання такої вимоги може призвести до дискваліфікації. У поданій технічній пропозиції має бути чітко вказано, чи всі продукти харчування відповідають заданим специфікаціям.

Кожна пропозиція оцінюватиметься на основі критеріїв «Відповідає/Не відповідає» щодо виконання попередніх умов, зазначених у додатках А та С.

Форма фінансової пропозиції

– Фінансова пропозиція повинна бути подана у вигляді заповненого Додатку B. Пропозиції подаються в національній валюті,  в гривнях.

–  Всі пропозиції надавати з урахуванням  умов доставки DPU.

– Умови оплати —  безготівковий розрахунок, без ПДВ, перевага буде надаватися Постачальникам з можливістю післяплати, просимо вказувати Ваші умови оплати.

– Прохання до учасника тендеру залишити свою пропозицію дійсною протягом 10 робочих днів після кінцевого терміну подання.

Оцінювання проводитиметься у 3 етапи:

1. Технічна складова буде оцінюватися на основі надання оцінки – «Відповідає» або «Не відповідає» щодо умов подання пропозицій. Перевірка поданої технічної пропозиції проводиться комітетом з технічної оцінки ПнЗ у відповідності до попередніх умов, що описані вище; з подальшою відміткою «Пройшов» або «Не пройшов»

2. Оцінка технічної документації (додаток А та С) проводиться  комітетом ПнЗ. Лише пропозиції з оцінкою «Пройшов» по всіх пунктам, будуть допущені до подальшої оцінки.

3. Аналіз фінансової складової буде проводитися лише для тих учасників, які пройдуть технічну оцінку. Усі пропозиції від постачальників будуть оцінюватися на основі:

• DPU, склади (Дніпро, Вінниця, Чернівці), загальна вартість.

Подання заявок

Пропозиція повинна бути надана на офіційному бланку, який чітко ідентифікує вашу компанію. Тендерні пропозиції повинні бути подані на електронному майданчику з усіма вкладеннями (Додаток А, Додаток С та супутні документи, Додаток B) у форматі PDF з підписом і печаткою та у форматі Excel.

УВАГА!!!  ВАЖЛИВО!!!!

Тип документу для «ДОДАТОК В» слід позначати при поданні пропозиції, на майданчику, як Цінова пропозиція.

Фінансову інформацію в технічній пропозиції не вказувати!

Пропозиції подаються виключно на тендерний майданчик Zakupki.prom.ua, посилання: https://zakupki.prom.ua/commercial/tenders/R-UA-2023-06-26-1000012-k