Зробити пожертву
Укр / Eng

Вимоги

Благодійний фонд «Право на захист» запрошує кваліфікованих постачальників та/або виробників для участі в конкурсі на постачання та доставки індивідуальних та інституційних гігієнічних наборів.

Місце доставки: Учаснику-переможцю буде запропоновано доставити гігієнічні набори на склад БФ «Право на Захист» у:

  • м. Вінниця, вул. Ватутіна 143;
  • м. Чернівці, вул Головна, 246 В.

Термін доставки: Переможець конкурсу повинен вказати найкращий можливий термін доставки в технічній специфікації (Додаток А), враховуючи, що вказано найдовший термін доставки – 3 тижні.

Важливо. БФ «Право на захист» та/або ACTED (донор) можуть здійснювати вибіркову перевірку гігієнічних товарів під час розвантаження на складі з метою перевірки вмісту наборів, термінів зберігання, належної упаковки. Переможець тендеру погоджується надати дозвіл на проведення такої перевірки якості до 1% від загальної кількості товару. У разі порушення якості постачальником будь-які витрати, спричинені такою перевіркою, несе постачальник.

Інформація про тендер

Документи запиту:

Наступні додатки є невід’ємною частиною цього тендеру:

Підтвердження отримання

Будемо вдячні за ваш лист-підтвердження отримання цього запиту, якщо ви надішлете його на електронну пошту [email protected] із зазначенням наступного:

  • Ваше підтвердження отримання цього запиту,
  • Повідомлення про намір або відсутність наміру подати тендерну пропозицію.

Запит на роз’яснення

Учасникам тендеру пропонується надіслати свої запити, якщо потрібні будь-які роз’яснення щодо цього запиту, на електронною поштою на [email protected].

Кінцевий термін для таких роз’яснень – 01.02.2023 до 18:00 за київським часом.

Пропозиція

Усі пропозиції повинні бути підготовлені українською мовою та з використанням лише Додатків, наданих як частина цього запиту. Тендерні пропозиції, подані в інших форматах, до розгляду не приймаються.

Пропозиція учасника має складатися з наступного:

  • Технічні умови (заповнений Додаток А);
  • Форма фінансової пропозиції (заповнений Додаток В);
  • Установчі документи вашої організації.

Пропозиція повинна включати вартість доставки до складів БФ «Право на Захист» у містах Чернівці та Вінниця. Вартість доставки учасник може вказати окремим рядком у формі фінансової пропозиції.

Переможець повинен перевірити всі гігієнічні товари перед відправкою на склад ПнЗ.

Усі гігієнічні товари, відхилені через невідповідність вимогам технічних специфікацій, повинні бути замінені постачальником без додаткових витрат для ПнЗ.

Технічні характеристики

Технічна пропозиція не повинна містити жодної цінової інформації, пов’язаної з цим тендером. Не виконання такої вимоги може призвести до дискваліфікації. У поданій технічній пропозиції має бути чітко вказано, чи всі товари відповідають заданим специфікаціям.

Кожна пропозиція оцінюватиметься на основі критеріїв «Відповідає/Не відповідає» щодо виконання попередніх умов, зазначених у додатку А.

Форма фінансової пропозиції

Фінансова пропозиція повинна бути подана у вигляді заповненого Додатку B. Пропозиції подаються в національній валюті в гривнях.
Всі пропозиції надавати з урахуванням умов доставки DPU (склад Чернівці та Вінниця).

Умови оплати — обумовлюються з постачальником індивідуально.

Прохання до учасника тендеру залишити свою пропозицію дійсною протягом 10 робочих днів після кінцевого терміну подання.

Оцінка тендерної пропозиції

1. Технічна складова буде оцінюватися на основі надання оцінки – «Відповідає» або «Не відповідає». Щодо умов подання пропозицій. Перевірка поданої технічної пропозиції проводиться комітетом з технічної оцінки ПнЗ у відповідності до попередніх умов, що описані вище; з подальшою відміткою «Пройшов» або «Не пройшов»

2. Оцінка технічної документації (додаток А) проводиться комітетом ПнЗ. Лише пропозиції з оцінкою «Пройшов» по всіх пунктам, будуть допущені до подальшої оцінки.

ACTED може проводити належну перевірку або аналіз попередніх даних будь-якого учасника, обраного випадковим чином. Якщо результати такої належної перевірки або аналізу довідкових даних вкажуть на невідповідність учасника тендеру, такі результати будуть викладені у звіті та передані для подальшого розгляду/ обговорення комітетом.

Аналіз фінансової складової буде проводитися лише для тих учасників, які пройдуть технічну оцінку. Усі пропозиції від постачальників будуть оцінюватися на основі:

  • DPU, м. Вінниця, вул. Ватутіна 143, загальна вартість;
  • DPU, м. Чернівці, вул Головна, 246 В, загальна вартість..

Подання заявок

Пропозиція повинна бути надана на офіційному бланку, який чітко ідентифікує вашу компанію. Тендерні пропозиції повинні бути подані електронною поштою з усіма вкладеннями (Додаток А, Додаток B – в другому листі) у форматі PDF з підписом і печаткою та у форматі Excel.

ВАЖЛИВО: Технічну (додаток А) та Фінансову (додаток В) пропозиції необхідно надсилати двома окремими електронними листами.

Фінансову інформацію в технічній пропозиції не вказувати!

Тобто:
перший лист (підписаний «Фінансова пропозиція до тендеру № ITB-T95-Q1 »), що включає в себе Додаток В;
другий лист (підписаний «Технічна пропозиція/Кваліфікаційні документи до тендеру № ITB-T95-Q1 »), що включає в себе Додаток А та інші супутні документи.

Пропозиції надсилаються виключно електронною поштою на електронну адресу [email protected].

Дякуємо за співробітництво.

З повагою,

Президент

Олександр Галкін