Зробити пожертву
Укр / Eng

Вимоги

Благодійний фонд «Право на захист» запрошує кваліфікованих постачальників та/або виробників для участі в конкурсі на постачання та доставки індивідуальних та інституційних гігієнічних наборів у кількості – 55 штук.

1 набір повинен бути розміщений на 1 палету.

Місце доставки: Учаснику-переможцю буде запропоновано доставити інституційні гігієнічні набори на склад БФ «Право на Захист» у м Львів, Городоцька, 359

Термін доставки: Переможець конкурсу повинен вказати найкращий можливий термін доставки в технічній специфікації (Додаток А), враховуючи, що вказано найдовший термін доставки – 6 тижнів.

Важливо! БФ «Право на захист» та/або Peace Winds (донор) можуть здійснювати вибіркову перевірку наборів під час розвантаження на складі з метою перевірки вмісту наборів, термінів зберігання, належної упаковки. Переможець тендеру погоджується надати дозвіл на проведення такої перевірки якості до 1% від загальної кількості комплектів. У разі порушення якості постачальником будь-які витрати, спричинені такою перевіркою, несе постачальник.

Інформація про тендер

Документи запиту:

Наступні додатки є невід’ємною частиною цього тендеру:

Підтвердження отримання

Будемо вдячні за ваш лист-підтвердження отримання цього запиту, якщо ви направите його на електронну пошту [email protected] із зазначенням наступного:

  • Ваше підтвердження отримання цього запиту,
  • Повідомлення про намір або відсутність наміру подати тендерну пропозицію.

Запит на роз’яснення

Учасникам тендеру пропонується надіслати свої запити, якщо потрібні будь-які роз’яснення щодо цього запиту, на електронною поштою на [email protected].

Кінцевий термін для таких роз’яснень – 05.02.2023 до 18:00 за київським часом.

Пропозиція

Усі пропозиції повинні бути підготовлені українською мовою та з використанням лише Додатків, наданих як частина цього запиту. Тендерні пропозиції, подані в інших форматах, до розгляду не приймаються.

Пропозиція учасника має складатися з наступного:

  • Технічні умови (заповнений Додаток А),
  • Форма фінансової пропозиції (заповнений Додаток В),
  • Кваліфікаційні документи (заповнений Додаток С),
  • Установчі документи вашої організації.

— Пропозиція повинна включати вартість доставки до складу БФ «Право на Захист» у м Львів. Вартість доставки учасник може вказати окремим рядком у формі фінансової пропозиції.

— Переможець повинен перевірити всі інституційні гігієнічні набори перед відправкою на склад ПнЗ.

— Усі гігієнічні набори, відхилені через невідповідність вимогам технічних специфікацій, повинні бути замінені постачальником без додаткових витрат для ПнЗ.

Технічні характеристики

Технічна пропозиція не повинна містити жодної цінової інформації, пов’язаної з цим тендером. Не виконання такої вимоги може призвести до дискваліфікації. У поданій технічній пропозиції має бути чітко вказано, чи всі товари відповідають заданим специфікаціям.

Кожна пропозиція оцінюватиметься на основі критеріїв «Відповідає/Не відповідає» щодо виконання попередніх умов, зазначених у додатках А та С.

Форма фінансової пропозиції

  • Фінансова пропозиція повинна бути подана у вигляді заповненого Додатку B. Пропозиції подаються в національній валюті — в гривнях.
  • Всі пропозиції надавати з урахуванням умов доставки DPU (склад Львів).
  • Умови оплати — ПнЗ встановлює вимогу передоплати >80%.
  • Прохання до учасника тендеру залишити свою пропозицію дійсною протягом 10 робочих днів після кінцевого терміну подання.

Оцінка тендерної пропозиції

Оцінювання проводитиметься із залученням Peace Winds як глядачів у 3 етапи:

1. Технічна складова буде оцінюватися на основі надання оцінки – «Відповідає» або «Не відповідає» умовам подання пропозицій. Перевірка поданої технічної пропозиції проводиться комітетом з технічної оцінки ПнЗ у відповідності до попередніх умов, що описані вище; з подальшою відміткою «Пройшов» або «Не пройшов».

2. Оцінка технічної документації (додаток А та С) проводиться комітетом ПнЗ. Лише пропозиції з оцінкою «Пройшов» по всіх пунктам, будуть допущені до подальшої оцінки.
Peace Winds може проводити належну перевірку або аналіз попередніх даних будь-якого учасника, обраного випадковим чином. Якщо результати такої перевірки або аналізу довідкових даних вкажуть на невідповідність учасника тендеру, такі результати будуть викладені у звіті та передані для подальшого розгляду / обговорення комітетом.

3. Аналіз фінансової складової буде проводитися лише для тих учасників, які пройдуть технічну оцінку. Усі пропозиції від постачальників будуть оцінюватися на основі:

• DPU, склад Львів, загальна вартість.

Подання заявок

Пропозиція повинна бути надана на офіційному бланку, який чітко ідентифікує вашу компанію. Тендерні пропозиції повинні бути подані електронною поштою з усіма вкладеннями (Додаток А, Додаток С та супутні документи – в першому листі, Додаток B – в другому листі) у форматі PDF з підписом і печаткою та у форматі Excel.

ВАЖЛИВО: Технічну (додаток А), Кваліфікаційну (додаток С) та Фінансову(додаток В) пропозиції необхідно надсилати двома окремими електронними листами.

Фінансову інформацію в технічній пропозиції не вказувати!

Тобто:
перший лист (підписаний «Фінансова пропозиція до тендеру № ITB-Q1-T74»), що включає в себе Додаток В;
другий лист (підписаний «Технічна пропозиція/Кваліфікаційні документи до тендеру № ITB-Q1-T74»), що включає в себе Додаток А, Додаток С та інші супутні документи.

Пропозиції надсилаються виключно електронною поштою на електронну адресу [email protected].

Дякуємо за співробітництво.

З повагою,

Президент

Олександр Галкін